OC & AC Szczecin


Ubezpieczenie
komunikacyjne


Tania-polisa.com ma w swojej ofercie OC i AC czyli ubezpieczenia komunikacyjne. Co je wyróżnia? Oferujemy tanie ubezpieczenia OC i AC. OC to obowiązkowe ubezpieczenie każdego kierowcy pojazdu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni kierowcę przed skutkami spowodowanych przez siebie wypadków i kolizji.

Ubezpieczenie AC, czyli dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, chroni kierowcę przed kradzieżą i zniszczeniami pojazdu. To co będzie obejmowało autocasco zależy od tego, jakie są Twoje preferencje i od warunków, jakie oferuje zakład ubezpieczeniowy.

Zachęcamy do zapoznania z wszystkimi dostępnymi produktami. Gwarantujemy stawki ubezpieczeń komunikacyjnych konkurencyjne w skali rynkowej, opracowane na preferencyjnych warunkach. Po zawarciu umowy ubezpieczeniowej służymy pełną obsługą posprzedażowa. O jakości naszych usług przekonało się już wielu zadowolonych Klientów. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć. Termin Twojego ubezpieczenia upływa? Chcesz ubezpieczyć nowy samochód? Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi przedstawicielami jeszcze dziś.


Ubezpieczenie
na życie


Ubezpieczenie na życie zabezpieczy finansowo bliskich na wypadek śmierci Ubezpieczonego. Wpłacone pieniądze pozwolą spłacić zobowiązania: kredyty, pożyczki, podatki spadkowe, zorganizować pogrzeb i będą wsparciem finansowym dla najbliższych.


Ochrona obejmuje między innymi:

- zgon ubezpieczonego
- zgon ubezpieczonego w wyniku NNW
- pobyt ubezpieczonego w szpitalu
- ciężkie zachorowania ubezpieczonego
- zgon współmałżonka Ubezpieczonego
- urodzenie się dziecka Ubezpieczonemu
- zgon rodziców , teściów Ubezpieczonego
- trwała i całkowita niezdolność Ubezpieczonego do pracy w wyniku NNW


Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje opiekę medyczną w prywatnych placówkach współpracujących z daną firmą ubezpieczeniową. Zapewnia konsultację lekarską ze wszystkimi specjalistami w ciągu kilku dni, badania laboratoryjne, badania obrazowe, wizyty domowe, rehabilitację.


Ubezpieczenie
majątku


Własne domostwo to miejsce, w którym Ty i Twoja rodzina powinniście czuć się w pełni bezpiecznie, niezależnie od okoliczności. Wykaż się rozsądkiem i ochroń swój dom lub mieszkanie. Sprawdź, jak możesz zabezpieczyć swój dobytek przed nieodwracalnymi stratami, nabywając ubezpieczenie majątkowe. Z naszą pomocą to dziecinnie proste.


Ubezpieczenie mieszkania i domu

Ogień, zalanie czy włamanie to już właściwie standard w ubezpieczaniu dobytku. W domowym zaciszu może się jednak wydarzyć o wiele więcej nieszczęść, które ciężko jest przewidzieć. Ubezpieczenie mieszkania i domu to gwarancja pełnej ochrony nieruchomości (konstrukcji budynku, dachu, stolarki okiennej), ruchomości domowych (mebli, książek, roślin), stałych elementów wykończenia oraz przedmiotów, które mogą ulec uszkodzeniom. Bądź roztropny i zapobiegnij niespodziewanym sytuacjom jeszcze zanim do nich dojdzie. Dzięki temu, o wiele lżej odczujesz ich ewentualne skutki. Przezorny zawsze ubezpieczony!


Zakres polisy

Zakres polisy ustalamy indywidualnie z Tobą oraz Twoją rodziną. Zapisy umowy mogą obejmować m.in. ubezpieczenie mieszkania i domu, a także wszelkie drogocenne przedmioty znajdujące się wewnątrz, w obrębie posiadłości, a nawet poza nią. Każde ubezpieczenie jest ściśle sprofilowane – to znaczy, że uwzględnia sytuację życiową i majątkową osób ubezpieczanych.Bardzo ważnym elementem ubezpieczenia jest ochrona przed szkodami wyrządzonymi na mieniu osób trzecich (np. nieświadome zalanie mieszkania sąsiada). Dzięki temu zabezpieczasz interesy nie tylko swoje, ale też osób postronnych, którym w razie potrzeby zostanie udzielona niezbędna pomoc. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

OC AC Szczecin

Przedstawiamy Państwu nasze produkty. Dajemy gwarancję stawek ubezpieczeń komunikacyjnych w Szczecinie, które są określone w oparciu o preferencyjne warunki. Zapewniamy obsługę posprzedażową po podpisaniu ubezpieczeniowej umowy. Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Ubezpieczenie OC i AC

Posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenia OC i AC, inaczej zwane ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Tanie ubezpieczenia w Szczecinie – u nas je Państwo znajdziecie. Czym się różni ubezpieczenie OC od AC? OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jest obowiązkową polisą dla każdego kierowcy pojazdu. Chroni ono kierowcę przed ewentualnymi skutkami, które mogą wyniknąć w związku ze spowodowanymi przez siebie wypadkami i kolizjami. Ubezpieczenie AC, czyli dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, zabezpiecza każdego kierowcę przed zniszczeniem i kradzieżą pojazdu. Zakres ochrony autocasco, zależy od tego, jakie mają Państwo preferencje oraz od oferowanych przez zakład ubezpieczeniowy warunków.

Ubezpieczenie na życie

Pieniądze wpłacone na ubezpieczenie na życie umożliwią spłatę wielu zobowiązań: pożyczek, kredytów, podatków spadkowych. Pozwolą także zorganizować pogrzeb i dadzą wsparcie finansowe najbliższym osobom.

Zakres ubezpieczenia obejmuje między innymi:

  • zgon osoby ubezpieczonej,
  • zgon ubezpieczonego przez NNW,
  • pobyt ubezpieczonego w szpitalu,
  • ciężka choroba osoby ubezpieczonej,
  • urodzenie się dziecka osobie ubezpieczonej,
  • zgon rodziców lub teściów osoby ubezpieczonej,
  • zgon współmałżonka osoby ubezpieczonej,
  • trwała i całkowita niezdolność osoby ubezpieczonej do pracy w wyniku NNW.

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne umożliwia opiekę w prywatnych placówkach medycznych, które współpracują z daną firmą ubezpieczeniową. Gwarantuje lekarską konsultację z wieloma specjalistami w trakcie kilku dni, badanie obrazowe, badania laboratoryjne, wizyty domowe oraz rehabilitację.

Ubezpieczenie majątku

Miejsce, w którym Państwo mieszkają, jest bardzo ważne. Cała rodzina powinna czuć się we własnym domostwie, bez względu na panujące okoliczności. Korzystając z naszej oferty możecie Państwo ochronić swój dom bądź mieszkanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą polisy majątkowej, aby zabezpieczyć swój dobytek przed ogromnymi stratami.

Ubezpieczenie domu oraz mieszkania

W domostwie może wydarzyć się wiele niespodziewanych wypadków. Pożar, zalanie czy też kradzież z włamaniem są najczęstsze. Ciężko takie sytuacje przewidzieć. Właśnie dlatego powinni Państwo zastanowić się nad ubezpieczeniem domu i mieszkania, aby mieć gwarancję całkowitej ochrony swojej posiadłości (konstrukcji budynku, dachu, okiennej stolarki), ruchomości domowych (roślin, sprzętów, książek), stałych elementów wykończeniowych i przedmiotów, które mogą zostać uszkodzone. Warto zapobiec niespodziewanym sytuacjom, zanim jeszcze do nich dojdzie.

Zakres ubezpieczenia

Zakres ubezpieczenia jest ustalany indywidualnie. Umowa może obejmować między innymi ubezpieczenie domu oraz mieszkania, oraz wszelkie drogie przedmioty, które znajdują się w obrębie posiadłości. Warto również ubezpieczyć się przed szkodami, które zostaną wyrządzone na mieniu osób trzecich. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Na skróty: wypożyczalnia samochodów Szczecin * autolawety Szczecin * Pozycjonowanie stron Szczecin