OC samochodu Szczecin


Ubezpieczenie
komunikacyjne


Tania-polisa.com ma w swojej ofercie OC i AC czyli ubezpieczenia komunikacyjne. Co je wyróżnia? Oferujemy tanie ubezpieczenia OC i AC. OC to obowiązkowe ubezpieczenie każdego kierowcy pojazdu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni kierowcę przed skutkami spowodowanych przez siebie wypadków i kolizji.

Ubezpieczenie AC, czyli dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, chroni kierowcę przed kradzieżą i zniszczeniami pojazdu. To co będzie obejmowało autocasco zależy od tego, jakie są Twoje preferencje i od warunków, jakie oferuje zakład ubezpieczeniowy.

Zachęcamy do zapoznania z wszystkimi dostępnymi produktami. Gwarantujemy stawki ubezpieczeń komunikacyjnych konkurencyjne w skali rynkowej, opracowane na preferencyjnych warunkach. Po zawarciu umowy ubezpieczeniowej służymy pełną obsługą posprzedażową. O jakości naszych usług przekonało się już wielu zadowolonych Klientów. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć. Termin Twojego ubezpieczenia upływa? Chcesz ubezpieczyć nowy samochód? Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi przedstawicielami jeszcze dziś.


Ubezpieczenie
na życie


Ubezpieczenie na życie zabezpieczy finansowo bliskich na wypadek śmierci Ubezpieczonego. Wpłacone pieniądze pozwolą spłacić zobowiązania: kredyty, pożyczki, podatki spadkowe, zorganizować pogrzeb i będą wsparciem finansowym dla najbliższych.


Ochrona obejmuje między innymi:

- zgon ubezpieczonego
- zgon ubezpieczonego w wyniku NNW
- pobyt ubezpieczonego w szpitalu
- ciężkie zachorowania ubezpieczonego
- zgon współmałżonka Ubezpieczonego
- urodzenie się dziecka Ubezpieczonemu
- zgon rodziców , teściów Ubezpieczonego
- trwała i całkowita niezdolność Ubezpieczonego do pracy w wyniku NNW


Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje opiekę medyczną w prywatnych placówkach współpracujących z daną firmą ubezpieczeniową. Zapewnia konsultację lekarską ze wszystkimi specjalistami w ciągu kilku dni, badania laboratoryjne, badania obrazowe, wizyty domowe, rehabilitację.


Ubezpieczenie
majątku


Własne domostwo to miejsce, w którym Ty i Twoja rodzina powinniście czuć się w pełni bezpiecznie, niezależnie od okoliczności. Wykaż się rozsądkiem i ochroń swój dom lub mieszkanie. Sprawdź, jak możesz zabezpieczyć swój dobytek przed nieodwracalnymi stratami, nabywając ubezpieczenie majątkowe. Z naszą pomocą to dziecinnie proste.


Ubezpieczenie mieszkania i domu

Ogień, zalanie czy włamanie to już właściwie standard w ubezpieczaniu dobytku. W domowym zaciszu może się jednak wydarzyć o wiele więcej nieszczęść, które ciężko jest przewidzieć. Ubezpieczenie mieszkania i domu to gwarancja pełnej ochrony nieruchomości (konstrukcji budynku, dachu, stolarki okiennej), ruchomości domowych (mebli, książek, roślin), stałych elementów wykończenia oraz przedmiotów, które mogą ulec uszkodzeniom. Bądź roztropny i zapobiegnij niespodziewanym sytuacjom jeszcze zanim do nich dojdzie. Dzięki temu, o wiele lżej odczujesz ich ewentualne skutki. Przezorny zawsze ubezpieczony!


Zakres polisy

Zakres polisy ustalamy indywidualnie z Tobą oraz Twoją rodziną. Zapisy umowy mogą obejmować m.in. ubezpieczenie mieszkania i domu, a także wszelkie drogocenne przedmioty znajdujące się wewnątrz, w obrębie posiadłości, a nawet poza nią. Każde ubezpieczenie jest ściśle sprofilowane – to znaczy, że uwzględnia sytuację życiową i majątkową osób ubezpieczanych.Bardzo ważnym elementem ubezpieczenia jest ochrona przed szkodami wyrządzonymi na mieniu osób trzecich (np. nieświadome zalanie mieszkania sąsiada). Dzięki temu zabezpieczasz interesy nie tylko swoje, ale też osób postronnych, którym w razie potrzeby zostanie udzielona niezbędna pomoc. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Posiadanie ubezpieczenia jest niezwykle ważne. W ofercie naszej firmy znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne. Jeżeli poszukują Państwo OC i AC, to zachęcamy do zapoznania się z niniejszym tekstem. Przedstawimy w nich oferowane przez nas tanie OC samochodu Szczecin oraz inne ubezpieczenia.

Ubezpieczenie komunikacyjne – OC samochodu Szczecin

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązany posiadać każdy kierowca samochodu. Polisa ta zapewnia ochronę kierowcy przed skutkami wypadków oraz kolizji, które on sam spowoduje. Wersja podstawowa tej polisy gwarantuje ochronę przez cały rok, jednakże dostępne są też OC na krótsze terminy. Można z nich skorzystać tylko w konkretnych sytuacjach. Dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, czyli autocasco, zapewnia ochronę przed zniszczeniami oraz kradzieżą pojazdu. Zakres AC jest zależny od preferencji samego kierowcy oraz od danej oferty proponowanej przez zakład ubezpieczeniowy.

Dajemy Państwu gwarancję na niskie ceny za ubezpieczenia komunikacyjne oraz oferty sprecyzowane w oparciu o najlepsze warunki. Szukają Państwo miejsca na ubezpieczenie nowego samochodu?  Oprócz ubezpieczenia komunikacyjnego mamy do zaoferowania inne ubezpieczenia, między innymi ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie majątku. Nasza oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu rozwiania swoich wątpliwości.

Ubezpieczenie majątku 

Każdy chce czuć się komfortowo i bezpiecznie. Własny dom czy mieszkanie powinno być miejscem bez żadnych obaw. Jeżeli chcą Państwo ochronić swój dobytek, zachęcamy do nabycia ubezpieczenia majątkowego. To właśnie ono uchroni Was przed dotkliwymi stratami.

Ubezpieczenie domostwa

Ciężko przewidzieć nieszczęścia takie jak pożar czy kradzież z włamaniem. Dlatego też posiadanie ubezpieczenia domu i mieszkania gwarantuje pełną ochronę nieruchomości, ruchomości domowych oraz stałych elementów wykończenia czy innym drogocennym przedmiotom. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad tym, czy ubezpieczenie majątku się opłaca, to odpowiadamy na to pytanie twierdząco. Posiadanie polisy majątkowej sprawi, że będą Państwo mogli o wiele łagodniej przejść przez ewentualne skutki niespodziewanych i przykrych sytuacji.

Ubezpieczenie na życie

Polisa na życie może Państwa zabezpieczyć finansowo na wypadek śmierci, lecz nie tylko. Zakres ochrony w przypadku takiego ubezpieczenie jest znacznie szerszy. Wpłacone pieniądze umożliwią spłacenie zobowiązania w przypadku kredytów, pożyczek, podatków spadkowych czy organizacji pogrzebów.

Zakres ochrony polisy na życie

Ubezpieczenie na życie oprócz ochrony w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej, obejmuje między innymi również: zgon ubezpieczonej osoby w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pobyt osoby ubezpieczonej w szpitalu, urodzenie się dziecka osobie ubezpieczonej, ciężką chorobę osoby ubezpieczonej, śmierć współmałżonka ubezpieczonej osoby, zgon rodziców bądź teściów ubezpieczonego czy też nieodwracalną niezdolność ubezpieczonej osoby do pracy w wyniku NNW.

 

Na skróty: wypożyczalnia samochodów Szczecin * autolawety Szczecin * Pozycjonowanie stron Szczecin