OC ubezpieczenie Szczecin


Ubezpieczenie
komunikacyjne


Tania-polisa.com ma w swojej ofercie OC i AC czyli ubezpieczenia komunikacyjne. Co je wyróżnia? Oferujemy tanie ubezpieczenia OC i AC. OC to obowiązkowe ubezpieczenie każdego kierowcy pojazdu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni kierowcę przed skutkami spowodowanych przez siebie wypadków i kolizji.

Ubezpieczenie AC, czyli dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, chroni kierowcę przed kradzieżą i zniszczeniami pojazdu. To co będzie obejmowało autocasco zależy od tego, jakie są Twoje preferencje i od warunków, jakie oferuje zakład ubezpieczeniowy.

Zachęcamy do zapoznania z wszystkimi dostępnymi produktami. Gwarantujemy stawki ubezpieczeń komunikacyjnych konkurencyjne w skali rynkowej, opracowane na preferencyjnych warunkach. Po zawarciu umowy ubezpieczeniowej służymy pełną obsługą posprzedażową. O jakości naszych usług przekonało się już wielu zadowolonych Klientów. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć. Termin Twojego ubezpieczenia upływa? Chcesz ubezpieczyć nowy samochód? Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi przedstawicielami jeszcze dziś.


Ubezpieczenie
na życie


Ubezpieczenie na życie zabezpieczy finansowo bliskich na wypadek śmierci Ubezpieczonego. Wpłacone pieniądze pozwolą spłacić zobowiązania: kredyty, pożyczki, podatki spadkowe, zorganizować pogrzeb i będą wsparciem finansowym dla najbliższych.


Ochrona obejmuje między innymi:

- zgon ubezpieczonego
- zgon ubezpieczonego w wyniku NNW
- pobyt ubezpieczonego w szpitalu
- ciężkie zachorowania ubezpieczonego
- zgon współmałżonka Ubezpieczonego
- urodzenie się dziecka Ubezpieczonemu
- zgon rodziców , teściów Ubezpieczonego
- trwała i całkowita niezdolność Ubezpieczonego do pracy w wyniku NNW


Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje opiekę medyczną w prywatnych placówkach współpracujących z daną firmą ubezpieczeniową. Zapewnia konsultację lekarską ze wszystkimi specjalistami w ciągu kilku dni, badania laboratoryjne, badania obrazowe, wizyty domowe, rehabilitację.


Ubezpieczenie
majątku


Własne domostwo to miejsce, w którym Ty i Twoja rodzina powinniście czuć się w pełni bezpiecznie, niezależnie od okoliczności. Wykaż się rozsądkiem i ochroń swój dom lub mieszkanie. Sprawdź, jak możesz zabezpieczyć swój dobytek przed nieodwracalnymi stratami, nabywając ubezpieczenie majątkowe. Z naszą pomocą to dziecinnie proste.


Ubezpieczenie mieszkania i domu

Ogień, zalanie czy włamanie to już właściwie standard w ubezpieczaniu dobytku. W domowym zaciszu może się jednak wydarzyć o wiele więcej nieszczęść, które ciężko jest przewidzieć. Ubezpieczenie mieszkania i domu to gwarancja pełnej ochrony nieruchomości (konstrukcji budynku, dachu, stolarki okiennej), ruchomości domowych (mebli, książek, roślin), stałych elementów wykończenia oraz przedmiotów, które mogą ulec uszkodzeniom. Bądź roztropny i zapobiegnij niespodziewanym sytuacjom jeszcze zanim do nich dojdzie. Dzięki temu, o wiele lżej odczujesz ich ewentualne skutki. Przezorny zawsze ubezpieczony!


Zakres polisy

Zakres polisy ustalamy indywidualnie z Tobą oraz Twoją rodziną. Zapisy umowy mogą obejmować m.in. ubezpieczenie mieszkania i domu, a także wszelkie drogocenne przedmioty znajdujące się wewnątrz, w obrębie posiadłości, a nawet poza nią. Każde ubezpieczenie jest ściśle sprofilowane – to znaczy, że uwzględnia sytuację życiową i majątkową osób ubezpieczanych.Bardzo ważnym elementem ubezpieczenia jest ochrona przed szkodami wyrządzonymi na mieniu osób trzecich (np. nieświadome zalanie mieszkania sąsiada). Dzięki temu zabezpieczasz interesy nie tylko swoje, ale też osób postronnych, którym w razie potrzeby zostanie udzielona niezbędna pomoc. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Ubezpieczenie OC Szczecin

Nasza firma proponuje Państwu szeroki zakres ubezpieczeń. Mamy ubezpieczenia OC oraz AC, czyli ubezpieczenia komunikacyjne. Co wyróżnia nas od konkurencji? Cena oraz profesjonalne, indywidualne podejście do każdego Klienta. Jak wiadomo, ubezpieczenie OC musi posiadać każdy kierowca pojazdu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej daje prowadzącemu pojazd ochronę przed skutkami powodowanych przez niech kolizji oraz wypadków w ruchu drogowym.

Ubezpieczenie OC i ubezpieczenie AC Szczecin

Ubezpieczenie OC musi posiadać każdy właściciel samochodu w naszym kraju. Inaczej jest w przypadku ubezpieczenia AC, które jest dobrowolne. Chroni ono kierowcę przed zniszczeniami pojazdu oraz kradzieżą. Zakres ubezpieczenia AC uzależniony jest od preferencji Klienta. Zapraszamy serdecznie, aby zapoznać się ze szczegółami naszych ofert ubezpieczeń. Oferowane przez nas stawki są niezwykle konkurencyjne, dzięki czemu do tej pory zaufały nam już tysiące usatysfakcjonowanych klientów ze Szczecina i całej Polski. Zbliża się koniec terminu Twojego ubezpieczenia? Zgłoś się do nas! Nasi konsultanci pomogą w wyborze najlepszego ubezpieczenia dopasowanego do wszelkich potrzeb.

Ubezpieczenie zdrowotne Szczecin

W ramach ubezpieczenia zdrowotnego można uzyskać opiekę medyczną w nowoczesnych, prywatnych placówkach, które współpracują z naszą firmą ubezpieczeniową. Osoba ubezpieczona może skorzystać z konsultacji lekarskich u doświadczonych specjalistów. Czas oczekiwania na wizytę wynosi zazwyczaj kilka dni. Oprócz tego, ubezpieczenie daje dostęp do badań obrazowych, badań laboratoryjnych, rehabilitacji, wizyt domowych.

Ubezpieczenie na życie Szczecin

Ubezpieczenie na życie to rodzaj ubezpieczenia, który zabezpiecza rodzinę ubezpieczonego na okoliczność jego śmierci. Wypłacone pieniądze pozwalają na spłacenie rozmaitych długów, które zaciągnął ubezpieczony: pożyczek, kredytów, rat bądź podatków spadkowych. Pieniądze mogą także być potrzebne na zorganizowanie pogrzebu. Pieniądze w ramach ubezpieczenia na życie są wypłacane w następujących okolicznościach:

  • śmierć ubezpieczonego,
  • śmierć ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku,
  • pobyt osoby ubezpieczonej w szpitalu,
  • śmierć rodziców lub teściów osoby ubezpieczonej,
  • narodziny dziecka osoby ubezpieczonej,
  • trwała i całkowita zdolność osoby ubezpieczonej do podjęcia pracy przez następstwo nieszczęśliwego wypadku,
  • ciężka choroba osoby ubezpieczonej,
  • śmierć współmałżonka osoby ubezpieczonej.

Wybór zakresu polisy – pomożemy!

Dokładny zakres kupowanej polisy jest dostosowywany do potrzeb oraz oczekiwań konkretnego Klienta. Ubezpieczenie jest także ściśle sprofilowane – oznacza to, że uwzględnia aktualną sytuację materialną i majątkową wszystkich ubezpieczonych osób. Nasi konsultanci każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby dbać o Państwa bezpieczeństwo i móc proponować produkty ubezpieczeniowe najwyższej jakości. W razie potrzeby zawsze udzielimy Państwu pomocy oraz doradzimy, który rodzaj ubezpieczenia w danej sytuacji będzie najlepszy.

 

Na skróty: wypożyczalnia samochodów Szczecin * autolawety Szczecin * Pozycjonowanie stron Szczecin