Tanie OC Szczecin


OC
komunikacyjne


Tania-polisa.com ma w swojej ofercie tanie OC i AC czyli ubezpieczenia komunikacyjne. Co je wyróżnia? Oferujemy tanie ubezpieczenia OC i AC. OC to obowiązkowe ubezpieczenie każdego kierowcy pojazdu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni kierowcę przed skutkami spowodowanych przez siebie wypadków i kolizji.

Ubezpieczenie AC, czyli dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, chroni kierowcę przed kradzieżą i zniszczeniami pojazdu. To co będzie obejmowało autocasco zależy od tego, jakie są Twoje preferencje i od warunków, jakie oferuje zakład ubezpieczeniowy.

Zachęcamy do zapoznania z wszystkimi dostępnymi produktami. Gwarantujemy stawki ubezpieczeń komunikacyjnych konkurencyjne w skali rynkowej, opracowane na preferencyjnych warunkach. Po zawarciu umowy ubezpieczeniowej służymy pełną obsługą posprzedażową. O jakości naszych usług przekonało się już wielu zadowolonych Klientów. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć. Termin Twojego ubezpieczenia upływa? Chcesz ubezpieczyć nowy samochód? Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi przedstawicielami jeszcze dziś.


Ubezpieczenie
na życie


Ubezpieczenie na życie zabezpieczy finansowo bliskich na wypadek śmierci Ubezpieczonego. Wpłacone pieniądze pozwolą spłacić zobowiązania: kredyty, pożyczki, podatki spadkowe, zorganizować pogrzeb i będą wsparciem finansowym dla najbliższych.


Ochrona obejmuje między innymi:

- zgon ubezpieczonego
- zgon ubezpieczonego w wyniku NNW
- pobyt ubezpieczonego w szpitalu
- ciężkie zachorowania ubezpieczonego
- zgon współmałżonka Ubezpieczonego
- urodzenie się dziecka Ubezpieczonemu
- zgon rodziców , teściów Ubezpieczonego
- trwała i całkowita niezdolność Ubezpieczonego do pracy w wyniku NNW


Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje opiekę medyczną w prywatnych placówkach współpracujących z daną firmą ubezpieczeniową. Zapewnia konsultację lekarską ze wszystkimi specjalistami w ciągu kilku dni, badania laboratoryjne, badania obrazowe, wizyty domowe, rehabilitację.


Ubezpieczenie
majątku


Własne domostwo to miejsce, w którym Ty i Twoja rodzina powinniście czuć się w pełni bezpiecznie, niezależnie od okoliczności. Wykaż się rozsądkiem i ochroń swój dom lub mieszkanie. Sprawdź, jak możesz zabezpieczyć swój dobytek przed nieodwracalnymi stratami, nabywając ubezpieczenie majątkowe. Z naszą pomocą to dziecinnie proste.


Ubezpieczenie mieszkania i domu

Ogień, zalanie czy włamanie to już właściwie standard w ubezpieczaniu dobytku. W domowym zaciszu może się jednak wydarzyć o wiele więcej nieszczęść, które ciężko jest przewidzieć. Ubezpieczenie mieszkania i domu to gwarancja pełnej ochrony nieruchomości (konstrukcji budynku, dachu, stolarki okiennej), ruchomości domowych (mebli, książek, roślin), stałych elementów wykończenia oraz przedmiotów, które mogą ulec uszkodzeniom. Bądź roztropny i zapobiegnij niespodziewanym sytuacjom jeszcze zanim do nich dojdzie. Dzięki temu, o wiele lżej odczujesz ich ewentualne skutki. Przezorny zawsze ubezpieczony!


Zakres polisy

Zakres polisy ustalamy indywidualnie z Tobą oraz Twoją rodziną. Zapisy umowy mogą obejmować m.in. ubezpieczenie mieszkania i domu, a także wszelkie drogocenne przedmioty znajdujące się wewnątrz, w obrębie posiadłości, a nawet poza nią. Każde ubezpieczenie jest ściśle sprofilowane – to znaczy, że uwzględnia sytuację życiową i majątkową osób ubezpieczanych.Bardzo ważnym elementem ubezpieczenia jest ochrona przed szkodami wyrządzonymi na mieniu osób trzecich (np. nieświadome zalanie mieszkania sąsiada). Dzięki temu zabezpieczasz interesy nie tylko swoje, ale też osób postronnych, którym w razie potrzeby zostanie udzielona niezbędna pomoc. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Nasza firma proponuje Państwu wszechstronną ofertę ubezpieczeń dla klientów ze Szczecina i okolic. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas ubezpieczenia spełniały Wasze oczekiwania. Ceny za nasze ubezpieczenia OC i AC należą do najniższych na rynku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty ubezpieczeń OC w Szczecinie. 

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, muszą posiadać wszyscy właściciele pojazdów w Polsce. Celem tego ubezpieczenia jest zabezpieczenie kierowcy oraz potencjalnych poszkodowanych na okoliczność rozmaitych wypadków i kolizji z udziałem samochodu właściciela. Standardowa wersja ubezpieczenia OC trwa 12 miesięcy, jednak w naszej ofercie dostępne jest także krótkoterminowe OC, z którego można korzystać wyłącznie w wybranych przypadkach.

Obowiązek posiadania ubezpieczenia OC wynika z ustawy. Zawarcie umowy ubezpieczenia OC daje poszkodowanemu w wyniku wypadku gwarancję, że otrzyma rekompensatę za poniesione szkody. Rekompensatą są oczywiście środki finansowe na pokrycie kosztów leczenia lub przeprowadzenie niezbędnego remontu samochodu. W sytuacji, gdy sprawca w momencie wypadku nie posiadał ważnego ubezpieczenia OC, wówczas odszkodowanie wypłaca Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Później UFG zwraca się do sprawcy z żądaniem zwrotu pełnej kwoty wypłaconych odszkodowań.

W ramach ubezpieczenia OC ubezpieczony jest pojazd, a nie jego posiadacz. Ubezpieczenie to obejmuje nie tylko szkody odniesione w wyniku wypadków i kolizji, ale także w trakcie wsiadania i wysiadania, załadunku i wyładunku czy w trakcie postoju bądź garażowania. Co to oznacza w praktyce? Że jeśli zaparkujemy pojazd i w trakcie otwierania drzwi uderzymy drzwiami o stojący obok pojazd, to takie zdarzenie także będzie objęte w ramach ubezpieczenia OC. Poszkodowany otrzyma bez problemu środki na pokrycie remontu.

Ubezpieczenie na życie

W ofercie naszej firmy znajdą także Państwo ubezpieczenie na życie. Zabezpiecza ono finansowo bliskich na okoliczność śmierci osoby ubezpieczonej. Wypłacone przez firmę pieniądze pozwalają na spłacenie rozmaitych zobowiązań: kosztów pogrzebu, podatków spadkowych, zaległych kredytów i pożyczek. Środki wypłacone przez naszą firmę pieniądze są także dużym wsparciem finansowym dla całej rodziny będącej w żałobie.

Ubezpieczenie na życie obejmuje następujące sytuacje:

  • śmierć rodziców osoby ubezpieczonej,
  • śmierć teściów osoby ubezpieczonej, 
  • całkowita i trwałą niezdolność osoby ubezpieczonej do pracy w wyniku następstwa nieszczęśliwego wypadku, 
  • zgon osoby ubezpieczonej, 
  • przebywanie osoby ubezpieczonej w szpitalu, 
  • ciężka choroba osoby ubezpieczonej,
  • narodziny dziecka osoby ubezpieczonej.

Ubezpieczenie zdrowotne

Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych mamy także w ofercie ubezpieczenia zdrowotne. Gwarantuje ono opiekę medyczną w prywatnych placówkach, które współpracują z naszą firmą. Osoba ubezpieczona może korzystać z konsultacji lekarskich ze wszystkimi specjalistami. 

 

Na skróty: wypożyczalnia samochodów Szczecin * autolawety Szczecin * Pozycjonowanie stron Szczecin